top of page

Dovoz áut zo zahraničia

Spoľahlivo a rýchlo overíme a dovezieme auto zo zahraničia podľa vášho výberu.

Zabezpečíme vám všetko od výberu až po prihlásenie na Slovensku.

Bezpečný nákup

Vaše vozidlo pred nákupom dôkladne skontrolujeme a spoločne si ho odsúhlasíme. Zmluvu aj komunikáciu vždy riešite iba s našou Slovenskou firmou. Celú komunikáciu riešite s našou firmou v slovenčine a aj peniaze platíte na náš slovenský účet.

Záruka 6 mesiacov

Ku každému vozidlu dostanete od nás zadarmo predĺženú záruku na 6 mesiacov na najdôležitejšie časti vozidla: motor, prevodovka a diferenciál. Ak by ste chceli dlhšiu záruku, nie je problém pri objednávke záruku predĺžiť.

Overenie vozidla

Každé vozidlo pred kúpou preveríme. Či už ide o históriu vozidla alebo o fyzickú kontrolu certifikovaným nemeckým mechanikom, kedy sa vozidlo napojí na počítač, vykoná sa testovacia jazda a vytvorí sa detailná fotodokumentácia. 

Dovážame automobily z celej Európy, najčastejšie z Nemecka

dovoz auta zo zahranicia
dovoz auta z nemecka
dovoz auta z ciech
dovoz auta z belgicka
dovoz auta z rakuska
dovoz auta z francuzska

Ako funguje dovoz auta zo zahraničia cez PONX?

Kompletne celú komunikáciu zabezpečujeme my. Proces kúpy a dovozu riešime maximálne transparentne našu províziu vám jasne vypočítame v nezáväznej cenovej ponuke. Našim cieľom je aby náš zákazník bol maximálne spokojný s našou službou a aby presne vedel za čo zaplatil. 

Fyzické preverenie auta pred kúpou v Nemecku nemeckým certifikovaným mechanikom.

01

Kontaktujte nás

Kontaktovať nás môžete na dovoz@ponx.sk alebo cez formulár.

04

Podpis zmluvy a platba

Vytvoríme zmluvu pre konkrétne vozidlo s konkrétnymi cenami, ktorú spoločne podpíšeme. Po podpísaní zmluvy zaplatíte zálohu za vozidlo. Záloha sa platí našej slovenskej firme, my následne auto od predajcu v zahraničí.

02

Nezáväzná cenová ponuka na dovoz auta

Na základe auta u konkrétneho predajcu vytvoríme nezáväznú transparentnú cenovú ponuku, ktorú vám pošleme. 

05

Dovoz vozidla zo zahraničia

Keď predajca v zahraničí obrdží našu platbu, môžeme auto vyzdvihnúť a doviezť na Slovensko. Štandardne tento proces trvá 7 pracovných dní. Počas prevozu je auto kompletne poistené. 

03

Preverenie a rezervácia vozidla

Po schválení cenovej ponuky preveríme vozidlo detailnejšie. Vďaka službe PONX Control fyzicky preverí vaše vozidlo nemecký certifikovaný technik priamo na mieste predaja pred kúpou vozidla. Z preverenia je detailný report s fotografiami. Ak stav auta spoločne odsúhlasíme, auto rezervujeme.

06

Prihlásenie auta a odovzdanie do vašich rúk

Po prevoze na Slovensko za vás vybavíme prihlásenie vozidla na vaše meno alebo firmu na základe splnomocnenia, ktoré sme podpísali pri podpise zmluvy. Vybavíme aj technickú a emisnú kontrolu ak je to potrebné. Vy si potrebujete iba zaplatiť PZP cez VIN číslo vozidla aby sa vozidlo dalo prihlásiť. Následne vám odovzdáme kľúče a všetky potrebné dokumenty k vášmu autu. 

Detailnejšie tento proces opisujeme v našom blogovom článku. 

Dovezené vozidlá zo zahraničia

Ponx control.png

Overte si auto pred jeho kúpou v zahraničí

PONX Control

Buďte si istý, že kupujete správne auto z Nemecka. Nechajte si ho fyzicky preveriť v zahraničí certifikovaným technikom ešte pred záväznou rezerváciou u predajcu. 

PONX - spoľahlivý dovoz áut na Slovensko

Od výberu a kontroly vozidla až po prevezenie a prepis - my sa o všetko postaráme. Ak sa rozhodnete využiť naše služby, predídete rôznym problémom, ako kúpa neovereného vozidla, nevýhodná kúpna cena, problémy počas dovozu či zbytočne dlhý čas celého procesu. Neriskujte a radšej sa spoľahnite na skúsenosti PONX.

 

Z vašej strany bude potrebné urobiť iba dva úkony: 

  • podpísať splnomocnenie

  • po prevoze na Slovensko zakúpiť PZP na základe VIN čísla vozidla 

Pomozeme vam s vyberom vozidla

Spoločne nájdeme auto rýchlejšie

Pomôžeme vám s výberom auta

Ako to funguje? 

1. Pošleme vám formulár, ktorý nám vyplníte na základe ktorého nastavíme filtre na zahraničných weboch, ktoré predávajú vozidlá. Vyplnenie formuláru trvá približne 3 minúty.

 

2. Inzeráty denne kontrolujeme a prechádzame našim systémom, ktorý automaticky kontroluje vaše požiadavky s inzerátmi. 

3. V prípade, že nájdeme vozidlo, ktoré vám vyhovuje okamžite vám ho posielame aby sa nestalo, že sa predá skôr ako prejavíme záujem.

Áno, inzeráty si viete aj sami kontrolovať. My máme naprogramovaný náš systém, ktorý automaticky kontroluje detaily inzerátov na základe vstupov, ktoré ste nám dali. Samozrejme ak nájdete vozidlo, ktoré sa vám páči preveríme aj to. Chceme vám však uľahčiť prácu pri hľadaní vozidla.

“PONX mi doviezli auto BMW X3 z Nemecka celé to trvalo asi 2 týždne a mal som kľúče v rukách. Nič som nemusel pre to spraviť. Odporúčam veľmi!"

Martin T., Bratislava, BMW x3 2021 

bottom of page