top of page
Preco dovazame vozidla

Kto sme a prečo dovážame autá?

Sami sme si prešli procesom dovozu auta ako klienti a chceme zlepšiť túto službu pre všetkých, ktorí si chcú auto doviezť. 

Sme profesionáli, pre ktorých je zákazník na prvom mieste.

Vždy sa snažíme vyhovieť zákazníkovi a hľadáme možnosti ako sa to dá spraviť nie ako sa nedá. Vieme, že len kvalitnou službou a veľkou pridanou hodnotou môže fungovať podnikanie na Slovensku. 

Pro-zákaznícky prístup

Všetky naše procesy máme nastavené tak aby náš zákazník mal čo najmenej práce a dostal najväčšiu pridanú hodnotu. Na základe vašej spätnej väzby pravidelne tieto procesy zlepšujeme. Ak ste náš zákazník a máte pocit, že niečo treba zlepšiť napíšte nám prosím na podnet@ponx.sk. Ďakujeme.

Hľadáme riešenia

Niekedy sa môže v procese vyskytnúť nečakaný zádrhel o ktorom dopredu nevieme, v takom prípade hľadáme proaktívne riešenia aby sme situáciu uzavreli k čo najväčšej spokojnosti nášho zákazníka. 

Kvalitná služba s pridanou hodnotou

Vieme, že len kvalitnou službou, ktorá prináša reálnu pridanú hodnotu pre našich zákazníkov môže naša firma napredovať. Preto sa o to snažíme pri každom jednom zákazníkovi. Ak by ste nemali tento pocit napíšte nám na podnet@ponx.sk a váš podnet dôkladmne preveríme. 

Spolahlivy a profesionalny dovoz aut

PONX je firma kde vyriešite všetko čo sa týka dovozu auta

Našim klientom poskytujeme komplexný servis pri dovoze auta zo zahraničia. Od výberu auta, cez overenia vozidla, dovoz na Slovensko a prepis. Klient si vyberie svoje auto a o zvyšok sa postaráme my. 

Výber, preverenie a dovoz vozidla

Preklady dokumentov, prepis vozidla

Odovzdanie auta zákazníkovi 

bottom of page