top of page

Dovoz áut zo zahraničia
Slovensko

Spoľahlivo a rýchlo overíme a dovezieme auto zo zahraničia podľa vášho výberu. Auto dovezieme priamo na vašu adresu v rámci celého Slovenska.

Zabezpečíme vám všetko od výberu až po prihlásenie na Slovensku.

Dovážame automobily z celej Európy, najčastejšie z Nemecka

dovoz auta zo zahranicia
dovoz auta z nemecka
dovoz auta z ciech
dovoz auta z belgicka
dovoz auta z rakuska
dovoz auta z francuzska

Ako funguje dovoz auta zo zahraničia cez PONX?

Zabezpečujeme celú komunikáciu a proces nákupu a dovozu vozidla zo zahraničia. Všetky dokumenty, ktoré budete podpisovať sú v slovenčine. Prístup k nákupu a dovozu je úplne transparentný a našu odmenu vám presne vypočítame vo vašej cenovej ponuke bez záväzkov. Naším základným cieľom je zabezpečiť, aby bol náš zákazník úplne spokojný s našimi službami a vedel presne, za čo platí.

Fyzické preverenie auta pred kúpou v Nemecku nemeckým certifikovaným mechanikom.

01

Kontaktujte nás

Kontaktovať nás môžete na dovoz@ponx.sk alebo cez formulár.

04

Podpis zmluvy a platba

Vytvoríme zmluvu pre konkrétne vozidlo s konkrétnymi cenami, ktorú spoločne podpíšeme. Po podpísaní zmluvy zaplatíte zálohu za vozidlo. Záloha sa platí našej slovenskej firme, my následne auto od predajcu v zahraničí.

02

Nezáväzná cenová ponuka na dovoz auta

Na základe auta u konkrétneho predajcu vytvoríme nezáväznú transparentnú cenovú ponuku, ktorú vám pošleme. 

05

Dovoz vozidla zo zahraničia

Keď predajca v zahraničí obrdží našu platbu, môžeme auto vyzdvihnúť a doviezť na Slovensko. Štandardne tento proces trvá 7 pracovných dní. Počas prevozu je auto kompletne poistené. 

03

Preverenie a rezervácia vozidla

Po schválení cenovej ponuky preveríme vozidlo detailnejšie. Vďaka službe PONX Control fyzicky preverí vaše vozidlo nemecký certifikovaný technik priamo na mieste predaja pred kúpou vozidla. Z preverenia je detailný report s fotografiami. Ak stav auta spoločne odsúhlasíme, auto rezervujeme.

06

Prihlásenie auta a odovzdanie do vašich rúk v Bratislave

Po prevoze na Slovensko za vás vybavíme prihlásenie vozidla na vaše meno alebo firmu na základe splnomocnenia, ktoré sme podpísali pri podpise zmluvy. Vybavíme aj technickú a emisnú kontrolu ak je to potrebné. Vy si potrebujete iba zaplatiť PZP cez VIN číslo vozidla aby sa vozidlo dalo prihlásiť. Následne vám odovzdáme kľúče a všetky potrebné dokumenty k vášmu autu. 

Detailnejšie tento proces opisujeme v našom blogovom článku. 

Dovezené vozidlá zo zahraničia

Ponx control.png

Overte si auto pred jeho kúpou v zahraničí

PONX Control

Buďte si istý, že kupujete správne auto z Nemecka. Nechajte si ho fyzicky preveriť v zahraničí certifikovaným technikom ešte pred záväznou rezerváciou u predajcu. 

PONX - spoľahlivý dovoz áut na Slovensko

Od výberu a kontroly vozidla až po prevezenie a prepis - my sa o všetko postaráme. Ak sa rozhodnete využiť naše služby, predídete rôznym problémom, ako kúpa neovereného vozidla, nevýhodná kúpna cena, problémy počas dovozu či zbytočne dlhý čas celého procesu. Neriskujte a radšej sa spoľahnite na skúsenosti PONX.

Z vašej strany bude potrebné urobiť iba dva úkony: 

• podpísať splnomocnenie
• po prevoze na Slovensko zakúpiť PZP na základe VIN čísla vozidla 

Pomozeme vam s vyberom vozidla

Spoločne nájdeme auto rýchlejšie

Pomôžeme vám s výberom auta

Ako to funguje? 

1. Zavoláme si s vami a spoločne vyplníme formulár na základe ktorého nastavíme filtre na zahraničných weboch, ktoré predávajú vozidlá. Vyplnenie formuláru trvá približne 3 minúty.

2. Inzeráty denne kontrolujeme a prechádzame našim systémom, ktorý automaticky kontroluje vaše požiadavky s inzerátmi. 

3. V prípade, že nájdeme vozidlo, ktoré vám vyhovuje okamžite vám ho posielame aby sa nestalo, že sa predá skôr ako prejavíme záujem.

“PONX mi doviezli auto BMW X3 z Nemecka celé to trvalo asi 2 týždne a mal som kľúče v rukách. Nič som nemusel pre to spraviť. Odporúčam veľmi!"

Martin T., Bratislava, BMW x3 2021 

Adresa kancelárie a kontakt:

Teslova 20A 

821 02 Bratislava

+421 915 521 163

  • Instagram
bottom of page