top of page
Dovoz auta z Nemecka

Dovoz áut z Nemecka aj do Trenčína

Preverenie a dovoz auta z Nemecka. Získajte nové vozidlo prakticky bez čakania. All-inclusive služby dovozu áut na Slovensko, ktoré si zaslúžite.

Dovoz áut z Nemecka priamo na adresu v Trenčíne a okolí

Pred kúpou vozidla v Nemecku sa postaráme o fyzické preverenie auta nemeckým certifikovaným mechanikom.

Povedzte nám, čo hľadáte a my vyberieme to najlepšie auto so stoviek ponúk. Pred kúpou fyzicky preveríme jeho stav, zistíme jeho históriu a dovezieme vám ho priamo domov. Bez vašich starostí, o všetko sa postaráme my. Vy si iba užívajte čisté a voňavé auto s potrebnými dokladmi. A ako bonus vám doplníme adblue a kvapalinu do ostrekovačov.

Ponx control.png

Buďte si istý, že kupujete kvalitné auto

PONX Control

Nechajte si preveriť auto certifikovaným nemeckým mechanikom ešte pred záväznou rezerváciou u predajcu. 

01

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás na dovoz@ponx.sk alebo cez online formulár. Zašleme vám krátky vstupný dotazník a po jeho vyplnení vám s výberom auta radi pomôžeme.

04

Podpis zmluvy a platba

Následne vám pripravíme zmluvu pre konkrétne vozidlo s konkrétnou cenou. Po jej podpísaní zaplatíte zálohu (našej slovenskej firme) a my auto zakúpime u predajcu. Spoločne podpíšeme aj splnomocnenie, ktoré využijeme pri prihlasovaní vozidla.

02

Nezáväzná cenová ponuka na dovoz auta

Na základe vašich požiadaviek a ponuky konkrétneho predajcu vám vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku na dovoz auta. Transparentne a férovo.

05

Dovoz vozidla 

Keď predajca obdrží platbu, auto vyzdvihneme a dovezieme vám ho do Trenčína alebo kamkoľvek na Slovensko. Proces trvá približne 7 pracovných dní. Auto je počas prevozu kompletne poistené.

03

Preverenie a rezervácia vozidla

Po schválení tejto ponuky auto preveríme detailnejšie. Služba PONX Control sa postará o fyzické preverenie vozidla, a to za pomoci nemeckého certifikovaného technika priamo v Nemecku. Získate detailný report aj s fotkami. Po odsúhlasení stavu auta vám ho rezervujeme.

06

Prihlásenie auta a odovzdanie do vašich rúk na Slovensku

Vybavíme za vás aj prihlásenie vozidla na vaše meno či firmu, a to vďaka splnomocneniu. Postaráme sa aj o technickú a emisnú kontrolu v prípade, že je to potrebné. Vašou úlohou je iba vybaviť si PZP cez VIN číslo auta. Na záver vám odovzdáme kľúče a všetky dôležité dokumenty.

Detailnejšie tento proces opisujeme v našom blogovom článku. 

Dovezené vozidlá

PONX ponúka spoľahlivý dovoz áut do Trenčína

Túžite po novom aute? My sa o všetko postaráme! Od výberu a kontroly vozidla až po jeho dovoz a prepis. Využite naše služby a predíďte tak problémom, akými sú kúpa neovereného auta, privysoká cena, problémy s dovozom alebo zbytočne dlhý čas procesu. Neriskujte a spoľahnite sa na odborníkov.

Dovoz priamo do Trenčína

Poskytujeme možnosť dovozu vozidla priamo na vašu adresu v Trenčíne a jeho okolí. Dovoz na vašu adresu je zabezpečený našimi zazmluvnenými dopravnými partnermi, vďaka čomu je počas celej cesty vozidlo poistené proti možným poškodeniam.

Najčastejšie otázky pri dovoze auta z Nemecka do Trenčína a okolia

Výhody dovezeného auta z Nemecka do Trenčína

Vynikajúca dostupnosť

Vaše nové auto z Nemecka môžete mať už do niekoľkých dní. Na nové vozidlá sa čaká mnoho mesiacov, dovoz auta zo zahraničia však zariadime expresne rýchlo.

Skvelá cena

Dovoz auta z Nemecka a zo zahraničia je výhodnejší, ako kúpa nového auta u nás na Slovensku. Nájdeme auto v špičkovom stave s minimom kilometrov a za cenu, ktorá vám vyrazí dych.

Obrovský výber 

Nemecko patrí ku krajinám s najširšou ponukou ojazdených, no pritom veľmi kvalitných áut. Desaťtisíce vozidiel k okamžitej kúpe robia výber naozaj širokým.

TOP stav

Dovážané autá z Nemecka sú vo výbornom technickom stave. Bývajú garážované a nepoškodené, prakticky ako nové. Sú pravidelne servisované v autorizovaných servisoch a pohybujú sa na kvalitných cestách.

Adresa kancelárie a kontakt:

Teslova 20A 

821 02 Bratislava

+421 915 521 163

  • Instagram
bottom of page