top of page
Dovoz auta z Nemecka

Dovoz áut z Nemecka
Prešov

Preveríme a dovezieme vám auto z Nemecka do Prešova a okolia.

Poskytujeme all-inclusive služby v dovoze áut na Slovensko. 

Dovoz áut z Nemecka priamo na adresu v Prešove a okolí

Fyzické preverenie auta pred kúpou v Nemecku nemeckým certifikovaným mechanikom.

Nájdeme pre vás tú najlepšiu ponuku zo stoviek dostupných áut. Fyzicky skontrolujeme stav vozidla priamo v Nemecku pred jeho nákupom a potom ho dovezieme až na vašu adresu v Prešove a okolí. Zabezpečíme všetky potrebné formality za vás, vrátane kontroly originality a prepisu na Slovensku na vás alebo vašu firmu.

Ponx control.png

Buďte si istý, že kupujete kvalitné auto

PONX Control

Nechajte si preveriť auto certifikovaným nemeckým mechanikom ešte pred záväznou rezerváciou u predajcu. 

01

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás na dovoz@ponx.sk alebo cez online formulár. Zašleme vám krátky vstupný dotazník a po jeho vyplnení vám s výberom auta radi pomôžeme.

04

Podpis zmluvy a platba

Následne vám pripravíme zmluvu pre konkrétne vozidlo s konkrétnou cenou. Po jej podpísaní zaplatíte zálohu (našej slovenskej firme) a my auto zakúpime u predajcu. Spoločne podpíšeme aj splnomocnenie, ktoré využijeme pri prihlasovaní vozidla.

02

Nezáväzná cenová ponuka na dovoz auta

Na základe vašich požiadaviek a ponuky konkrétneho predajcu vám vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku na dovoz auta. Transparentne a férovo.

05

Dovoz vozidla 

Keď predajca obdrží platbu, auto vyzdvihneme a dovezieme vám ho do Trenčína alebo kamkoľvek na Slovensko. Proces trvá približne 7 pracovných dní. Auto je počas prevozu kompletne poistené.

03

Preverenie a rezervácia vozidla

Po schválení tejto ponuky auto preveríme detailnejšie. Služba PONX Control sa postará o fyzické preverenie vozidla, a to za pomoci nemeckého certifikovaného technika priamo v Nemecku. Získate detailný report aj s fotkami. Po odsúhlasení stavu auta vám ho rezervujeme.

06

Prihlásenie auta a odovzdanie do vašich rúk na Slovensku

Vybavíme za vás aj prihlásenie vozidla na vaše meno či firmu, a to vďaka splnomocneniu. Postaráme sa aj o technickú a emisnú kontrolu v prípade, že je to potrebné. Vašou úlohou je iba vybaviť si PZP cez VIN číslo auta. Na záver vám odovzdáme kľúče a všetky dôležité dokumenty.

Detailnejšie tento proces opisujeme v našom blogovom článku. 

Dovezené vozidlá

PONX - overenie a dovoz áut do Prešova a okolia

Od výberu a overenia vozidla až po jeho prepravu a prepis - my sa postaráme o všetky detaily. Využitím našich služieb sa vyhnete možným problémom, ako je kúpa vozidla bez overenia, nevýhodná cena, komplikácie počas importu alebo zbytočne dlhý čas trvania celého procesu.Z vašej strany bude potrebné urobiť iba dva úkony: podpísať splnomocnenie u notára


po prevoze na Slovensko zakúpiť PZP na základe VIN čísla vozidla 

Dovoz priamo do Prešova

 Poskytujeme možnosť dovozu vozidla priamo na vašu adresu v Prešove a jeho okolí. Dovoz na vašu adresu je zabezpečený našimi zazmluvnenými dopravnými partnermi, vďaka čomu je počas celej cesty vozidlo poistené proti možným poškodeniam.

Najčastejšie otázky pri dovoze auta z Nemecka do Prešova a okolia

Výhody dovezeného auta z Nemecka do Prešova

Vynikajúca dostupnosť

Vaše nové auto z Nemecka môžete mať už do niekoľkých dní. Na nové vozidlá sa čaká mnoho mesiacov, dovoz auta zo zahraničia však zariadime expresne rýchlo.

Skvelá cena

Dovoz auta z Nemecka a zo zahraničia je výhodnejší, ako kúpa nového auta u nás na Slovensku. Nájdeme auto v špičkovom stave s minimom kilometrov a za cenu, ktorá vám vyrazí dych.

Obrovský výber 

Nemecko patrí ku krajinám s najširšou ponukou ojazdených, no pritom veľmi kvalitných áut. Desaťtisíce vozidiel k okamžitej kúpe robia výber naozaj širokým.

TOP stav

Dovážané autá z Nemecka sú vo výbornom technickom stave. Bývajú garážované a nepoškodené, prakticky ako nové. Sú pravidelne servisované v autorizovaných servisoch a pohybujú sa na kvalitných cestách.

Adresa kancelárie a kontakt:

Teslova 20A 

821 02 Bratislava

+421 915 521 163

  • Instagram
bottom of page